Torty artystyczne to oferta tortów na wyjątkową okazję, skierowana dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki talentowi i wyobraźni naszych cukierników jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Torty artystyczne to unikatowe dzieła sztuki. To pomysł na doskonały prezent - niespodziankę z okazji urodzin, jubileuszu, spotkania firmowego, branżowego, 18-stki, parapetówki, wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego.

Pomysł na sprawienie radości dziecku, bliskiej osobie lub zaskoczeniu gości. Wysokie kwalifikacje naszych cukierników i ich wieloletnie doświadczenie w realizacjach tego typu tortów sprawiają, że zachwycają nie tylko wyglądem ale przede wszystkim smakiem.

Przejdź do oferty


SMAKI TORTÓW DO WYBORU:

Śmietankowy z truskawkami (delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną i truskawkami).


Jogurtowy z bananami (delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną, serkiem mascarpone, jogurtem, wiśniami i bananami).


Szwarcwaldzki (czekoladowy biszkopt nasączony ponczem wiśniowym w połączeniu z bitą śmietaną, wiśniami i gorzką czekoladą).


Orzechowy ( delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną, musem z orzechów laskowych i konfiturą z czarnej porzeczki).


Czekoladowy (czekoladowy biszkopt nasączany alkoholem w połączeniu z kremem czekoladowym, konfiturą i bakaliami).


Opinie naszych Klientów

Jakość naszych produktów potwierdzają opinie zadowolonych Klientów

Zamówiłam dwa razy tort z tych "artystycznych" i muszę powiedzieć że były bardzo ładne i bardzo dobre. Fajne jest to że można przynieść własny projekt tortu i też go zrobią (ja tak miałam).

Piękne torty, Serdecznie polecamy jako stali już klienci. Zamawiamy tam torty od lat, w ostatnim czasie na ślub i chrzest i zawsze jesteśmy mega zadowoleni

Świeże produkty, niskie ceny, możliwość płacenia kartą i dobra lokalizacja (niedaleko przystanku).

Urodzinowy tort świetny, nie za słodki, nawet masa cukrowa była zjadliwa i smaczna. Motyw na torcie wykonany bardzo ładnie i z pomysłem.

Robią tu bardzo dobre ciasta torty różnego rodzaju a i do tego bardzo miła obsługa. Naprawdę cukiernia godna polecenia

Bardzo dobre ciasta

Super. Miła obsługa, duży wybór i smaczne produkty.