Urodziny dziecka to bardzo ważne wydarzenie w jego życiu. Wiemy jak dzieci na nie oczekują. Tort udekorowany w jego ulubionej tematyce może być słodką i radosną niespodzianką, a nawet "kropką nad i" na niejednym przyjęciu.


Torty z dekoracją opłatkową

Wydruk na papierze jadalnym tzw. opłatku - ilustracji z ulubionej bajki, gry komputerowej, dyscypliny sportowej, postaci, zwierzątek, zdjęcia itd. Jesteśmy w stanie wydrukować wszystko lub prawie wszystko.

Wielkość tortów 12, 18 lub 24 porcje.


Torty z ręcznie tworzonymi figurkami

Torty z figurkami tworzonymi ręcznie przez artystę cukiernika z uwzględnieniem najmniejszego detalu. Figurki - bohaterowie bajek, gier, inne postacie, autka, motory, statki, zwierzątka i inne przedmioty - wszystko co ucieszy dziecko.

Wielkość tortów 12, 18 lub 24 porcje. Zamówienia przyjmujemy z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.


Torty 3D

Tort w kształcie postaci z bajki, gry, auta, motoru, maszyn rolniczych, statku, boiska, narzędzi, zwierzątka itd. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł. Potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Nasza wyobraźnia w tym temacie jest niebywała niczym wyobraźnia dzieci, bo nie ma nic piękniejszego niż uśmiech szczęśliwego dziecka.

Wielkość tortu to minimum 20 porcji. Zamówienia przyjmujemy z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.SMAKI TORTÓW DO WYBORU:

Śmietankowy z truskawkami (delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną i truskawkami).


Jogurtowy z bananami (delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną, serkiem mascarpone, jogurtem, wiśniami i bananami).


Szwarcwaldzki (czekoladowy biszkopt nasączony ponczem wiśniowym w połączeniu z bitą śmietaną, wiśniami i gorzką czekoladą).


Orzechowy ( delikatny biszkopt w połączeniu z bitą śmietaną, musem z orzechów laskowych i konfiturą z czarnej porzeczki).


Czekoladowy (czekoladowy biszkopt nasączany alkoholem w połączeniu z kremem czekoladowym, konfiturą i bakaliami).


Opinie naszych Klientów

Jakość naszych produktów potwierdzają opinie zadowolonych Klientów

Zamówiłam dwa razy tort z tych "artystycznych" i muszę powiedzieć że były bardzo ładne i bardzo dobre. Fajne jest to że można przynieść własny projekt tortu i też go zrobią (ja tak miałam).

Piękne torty, Serdecznie polecamy jako stali już klienci. Zamawiamy tam torty od lat, w ostatnim czasie na ślub i chrzest i zawsze jesteśmy mega zadowoleni

Świeże produkty, niskie ceny, możliwość płacenia kartą i dobra lokalizacja (niedaleko przystanku).

Urodzinowy tort świetny, nie za słodki, nawet masa cukrowa była zjadliwa i smaczna. Motyw na torcie wykonany bardzo ładnie i z pomysłem.

Robią tu bardzo dobre ciasta torty różnego rodzaju a i do tego bardzo miła obsługa. Naprawdę cukiernia godna polecenia

Bardzo dobre ciasta

Super. Miła obsługa, duży wybór i smaczne produkty.