Cukiernia powstała w 1997 roku w Siemianowicach Śląskich (Michałkowicach), przy ulicy Kościelnej 67. To tutaj na miejscu zajmujemy się produkcją, a także sprzedażą świeżych wyrobów cukierniczych. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, dlatego jakość i atrakcyjność oferty jest dla nas najważniejsza. Do wypieków ciast używamy naturalnych, najlepszych surowców, gdyż uważamy, że tylko z dobrych produktów można zrobić coś pysznego, co jest smakiem samym w sobie i nie trzeba go "polepszać".

Pomimo, że przez lata udoskonaliliśmy park maszynowy, to w procesie produkcji pozostaliśmy rzemieślnikami, wiernymi tradycyjnym recepturom dawnej szkoły cukierniczej. Rzemieślniczy proces produkcji oparty na wysokogatunkowych surowcach sprawia, że możemy zaoferować naszym klientom tradycyjne śląskie wypieki. Dzięki doświadczeniu, wyobraźni i talentowi naszych cukierników kierujemy do państwa niekończącą się ofertę tortów artystycznych i ręcznie wykonywanych dekoracji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pracujemy zgodnie z systemami HACCP, GHP i GMP, które wdrożyliśmy w 2004 roku.

Przejdź do oferty

Opinie naszych Klientów

Jakość naszych produktów potwierdzają opinie zadowolonych Klientów

Zamówiłam dwa razy tort z tych "artystycznych" i muszę powiedzieć że były bardzo ładne i bardzo dobre. Fajne jest to że można przynieść własny projekt tortu i też go zrobią (ja tak miałam).

Piękne torty, Serdecznie polecamy jako stali już klienci. Zamawiamy tam torty od lat, w ostatnim czasie na ślub i chrzest i zawsze jesteśmy mega zadowoleni

Świeże produkty, niskie ceny, możliwość płacenia kartą i dobra lokalizacja (niedaleko przystanku).

Urodzinowy tort świetny, nie za słodki, nawet masa cukrowa była zjadliwa i smaczna. Motyw na torcie wykonany bardzo ładnie i z pomysłem.

Robią tu bardzo dobre ciasta torty różnego rodzaju a i do tego bardzo miła obsługa. Naprawdę cukiernia godna polecenia

Bardzo dobre ciasta

Super. Miła obsługa, duży wybór i smaczne produkty.